Duyar Vana Yalın Dönüşüm Faaliyetleri

1965’te kurulan Duyar Vana, metal işleme yapan bir atölye olarak yola çıktı. Konut, sanayi ve gemi inşaat sektörlerinin büyümesiyle beraber büyüyerek bugünün temellerini atıldı. Bugün, İstanbul Esenyurt’ta yaklaşık 15 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu merkez üretim tesisleri ve 8.000 metrekare üzerine kurulu, Türkiye’nin tam otomasyon ile üretim yapan sayılı dökümhanelerinden biriyle ilerlemeye devam etmekte.

70’ten fazla ülkeye ihracat yapan bir firma olarak, rekabetin her geçen gün daha da arttığı sektörde, gelişen döküm teknolojilerini takip ederek, ürün kalitesini ve çeşitliliğini arttırdı.

Üretilen mamullerin dizaynını, dökümünü, imalatını, montajını, test ve kontrollerini kendi tesislerinde, kendi uzman ekibi ile yapmaktadır. Bu sayede bütün iş süreçlerinin kalitesini kendi güvenceleri altına almaktadır.

%10´unu mühendis, %12´sini teknisyenlerin oluşturduğu yaklaşık 300 kişilik nitelikli personel istihdamı ile, sektörde örnek bir kuruluş olmaktadır.

Yalın Danışmalık firmasından uzman danışman Murat Bedük Temmuz ve Ağustos aylarında Yalın Üretim, Hizmet VSM ve Ofis 5S eğitimi vermiştir

Bir cevap yazın