Derya Kahraman Aydın

1986 doğumlu Derya Kahraman Aydın Lisans Eğitimini Kocaeli Üniversitesi Kimya Bölümü ve Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinde tamamlamıştır.

Meslek hayatına Kalite Yönetim Sistemleri Sorumlusu olarak başlamış olup ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İSG Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi konularında çalışmıştır. Ayrıca TSE Ürün Belgelendirme Dış Uzmanı olarak Gıda, Kimya, Ambalaj, Yapı Malzemeleri sektörlerinde denetim faaliyetlerinde bulunmuştur.

2013 yılında Ambalaj Firmasında Yalın Dönüşüm Projesinde Yalın Üretim Koordinatörü olarak görev almıştır.

2015 yılından bu yana Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı çatısı altında Üretim, Sağlık, Altyapı, Madencilik, Liman, Devlet Hava Meydanları, Akaryakıt, Gıda alanlarında danışman olarak hizmet vermektedir.

2020 başından itibaren Yalın danışmanlık bünyesinde, ISO 9001- Kalite Yönetim Sistemi ISO 14001- Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000- Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 45001- İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi TSE-HYB, TSE Ürün Belgelendirme, GMP Belgesi – İyi Üretim Uygulamaları, BRC Gıda Güvenliği Standardı Uygulama, IFS Sertifikası, Helal Gıda Belgesi, Kosher Sertifikası, Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi /Güvenli Hizmet, Sağlık Turizm Belgesi, Endüstriyel Hizmetler Liman Hizmetleri, Tehlikeli Madde Güvenlik, Yalın Dönüşüm ve Yalın Üretim konularında uzman danışman olarak tecrübelerini firmalara aktarmaktadır.